Czy okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych wlicza się do stażu urlopowego?

374

Powyższą kwestię reguluje art. 79 ustawy z dn. 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t. jedn. Dz.U. z 2008 r. Nr 69, poz. 415, z późn. zm.).

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułJakie okoliczności mogą usprawiedliwiać nieudzielenie zaległego urlopu do końca III kwartału roku następnego?
Następny artykułŚwiadczenie urlopowe to nie „wczasy pod gruszą”