Czy przekazanie pracownikom pakietów medycznych jest czynnością opodatkowaną VAT?

479

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 2 i § 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz. U. Nr 112, poz. 770 ze zm.) Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu działając w imieniu Ministra Finansów stwierdza, że stanowisko Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, przedstawione we wniosku z dnia 13 marca 2012 r. (data wpływu 19 marca 2012 r.) o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku od towarów i usług w zakresie opodatkowania nieodpłatnego przekazania pracownikom pakietów medycznych jest: nieprawidłowe – w części dotyczącej usług w zakresie medycyny pracy, prawidłowe – w części dotyczącej usług w zakresie profilaktyki i usług dodatkowych.

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułPrawo do świadczenia urlopowego nie zależy od faktycznego wykonywania pracy
Następny artykułJak zmieni się zasadnicza szkoła zawodowa?