Czy w ramach tzw. godzin karcianych nauczyciel może przeprowadzać inwentaryzację?

365

Czy w ramach godzin dodatkowych z art. 42 KN nauczyciele mogą zostać zobowiązani do przeprowadzenia inwentaryzacji w bibliotece szkolnej?

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułMSiT: będą pieniądze na rozwój przyszkolnej infrastruktury sportowej
Następny artykułMPiPS: rośnie liczba instytucji opieki dla najmłodszych