Czy Wnioskodawca jest zobowiązany do złożenia zeznania podatkowego w Polsce?

Czy Wnioskodawca jest zobowiązany do złożenia zeznania podatkowego w Polsce?

10

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA

Na podstawie art. 13 § 2a pkt 1, art. 14b § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2020 r., poz. 1325, z późn. zm.) Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej stwierdza, że stanowisko Wnioskodawcy przedstawione we wniosku z dnia 8 czerwca 2020 r. (data wpływu 22 czerwca 2020 r.), uzupełnionym w dniu 16 września 2020 r., o wydanie interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie opodatkowania dochodów uzyskanych z pracy najemnej w latach 2016-2017 w norweskim szelfie kontynentalnym, obowiązku złożenia zeznań podatkowych – jest prawidłowe.

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!