Czy wydatki na przejazd autokarem lub koszty wyżywienia można wliczyć do kosztów uzyskania przychodu?

394

Czy można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wydatki na przejazd autokarem, koszty wyżywienia, zakwaterowania i ubezpieczenia?

 

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułk.c. – Księga trzecia. Zobowiązania – Tytuł II. Wielość dłużników albo wierzycieli (art. 366-383)
Następny artykułk.c. – Księga trzecia. Zobowiązania – Tytuł I. Przepisy ogólne (art. 353-365[1])