Działalność gospodarcza w zakresie usług fizjoterapii a zwolnienie z VAT

421

Czy usługi fizjoterapeutyczne mogą być zwolnione z VAT w sytuacji kiedy podatnik prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług fizjoterapeutycznych nie mając właściwego wykształcenia ani przygotowania zawodowego, jednak zatrudniając osoby, które mają stosowne wykształcenie i przygotowanie zawodowe? Czy usługi które planuje wykonywać w ramach działalności, nie wykonując osobiście (nie posiada właściwego wykształcenia ani przygotowania), ale poprzez swoich pracowników legitymujących się wykształceniem z dziedziny fizjoterapii mogą być zwolnione z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 19 ustawy?

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułZmiana limitu transakcji gotówkowych dla firm
Następny artykułKodeks pracy – zmiany wynikające z przepisów wprowadzających Prawo oświatowe