Jak rozliczyć gratisy?

438

W ramach stałej współpracy z dostawcami, w przypadku zakupu przez spółkę określonej ilości towaru dostawcy przekazują gratisowe towary. Czy w związku z otrzymywanymi gratisami, spółka ma obowiązek rozpoznać przychód z tytułu nieodpłatnych świadczeń, o którym mowa w art. 12 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych? INTERPRETACJA INDYWIDUALNA Na podstawie art….

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułNowy formularz świadectwa pracy
Następny artykułNSA o obowiązku umieszczania na rachunku numeru NIP kupującego