Powrót do strony głównej EGPP

Przed rozpoczęciem szkoleń prosimy o ukończenie „Szkolenia testowego’ w celu zapoznania się z naszym modułem do szkoleń i egzaminów.
Szkolenia na naszej witrynie są przeznaczone tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Po zalogowaniu prosimy wejść na stronę „Edycja konta” i sprawdzić czy jest poprawnie zarejestrowane Państwa imię i nazwisko. Dane te będą użyte w procesie certyfikacji.


 

Lek.

Szkolenie testowe – lekcja 1

Każde szkolenie jest podzielone na części / lekcje w których zapoznamy Państwa z zagadnieniami danego szkolenia. Po zapoznaniu się z treścią lekcji, prosimy o potwierdzenie zaznajomienia się z materiałem, klikając "Zakończ tą lekcję i przejdź do następnej części szkolenia". Szkolenie testowe lekcja 1 Proszę przeczytać przed rozpoczęciem szkoleń Przed przystąpieniem do szkoleń, prosimy zalogować się [...]

Szkolenie testowe – lekcja 2

Szkolenie testowe lekcja 2 Lekcje szkoleń różnią się od siebie treścią. Niektóre prezentują bardzo obszerny materiał wraz z linkami np. do odpowiedniego zapisu w Kodeksie Pracy. Treści lekcji są wykorzystane… (więcej…)

Szkolenie testowe – egzamin końcowy

Length: 15 minutes

Każde szkolenie na naszej stronie kończy się egzaminem końcowym. Po zaliczeniu egzaminu w 80%, otrzymają Państwo  certyfikat ukończenia szkolenia, który będzie można pobrać lub wydrukować. Certyfikaty będzie można pobrać z… (więcej…)