Obowiązek złożenia sprawozdania finansowego przez instytucje kultury

347

Czy samorządowa instytucja kultury zatrudniająca 41,7 etatu przeliczeniowego ma obowiązek składać do Urzędu Skarbowego zatwierdzone sprawozdanie finansowe? Zaznaczam, że nasza instytucja nie spełnia warunków określonych w art. 64 ust.1 pkt 4 ustawy o rachunkowości

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułNowe formy działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły
Następny artykułKto ma obowiązek wypłacić odprawę emerytalną?