Skutki podatkowe sprzedaży lokalu mieszkalnego

Czy Wnioskodawczyni powinna zapłacić podatek od sprzedaży mieszkania skoro była zmuszona do tego przez działania komornika i cały czas spłaca byłego męża z jego części w ratach?

66

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA

Na podstawie art. 13 § 2a, art. 14b § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2019 r., poz. 900, z późn. zm.) Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej stwierdza, że stanowisko Wnioskodawczyni przedstawione we wniosku z dnia 29 grudnia 2019 r. (data wpływu 16 stycznia 2020 r.) o wydanie interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie skutków podatkowych sprzedaży lokalu mieszkalnego – jest nieprawidłowe.

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!