Wakacyjne premiery książek

12

Billy Summers, Stephen King

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Premiera: 03.08.2021

Billy Summer jest snajperem, który zawsze celnie strzela. Zajmuje się eliminowaniem złych ludzi, przyjmując ostatnie zlecenie chce spokojnie przejść na emeryturę, ale na jego drodze staje wiele przeszkód.

Powolne spalanie, Paula Hawkins

Wydawnictwo: Świat Książki

Premiera: 31.08.2021

Kryminał autorki bestsellerowej „Dziewczyny z pociągu”. Historia trzech kobiet – Laury, Carli oraz Miriam powiązanych z ofiarą makabrycznego morderstwa młodego chłopaka.

Słodycz zapomnienia, Kristin Harmel

Wydawnictwo: Świat Książki

Premiera: 14.07.2021

Trzydziestosześcioletnia Hope zajmuje się rodzinną cukiernią założoną przez jej babcię Rose, zamieszkującą aktualnie dom opieki. Kobieta odzyskuje pamięć i prosi wnuczkę o pomoc w odnalezieniu jej rodziny mieszkających we Francji, z którymi podczas wojny straciła kontakt.

Oszustka, Janelle Brown

Wydawnictwo: Agora

Premiera: 14.07.2021

Nina wraz z chłopakiem Lachlanem okradają bogatych ludzi z dzieł sztuki, biżuterii. Dziewczyna postanawia zrobić ostatni skok, tym razem okradając celebrytkę Vanessę Liebling, z którą Nina przyjaźniła się w dzieciństwie.

Doktor Anna. Uczniowie Hipokratesa, Ałbena Grabowska

Wydawnictwo: Marginesy

Premiera: 08.11.2021

Kontynuacja „Uczniów Hipokratesa”, oparta na faktach historia o lekarce Annie Tomaszewicz.

Zabawa w chowanego, Guillaume Musso

Wydawnictwo: Albatros

Premiera: 11.08.2021

Córka pisarki Flory Conway znika z mieszkania w trakcie zabawy z mamą w chowanego. Policja nie znajduje śladów włamania, po kilku miesiącach śledztwo stoi w miejscu. Informacje o  zaginięciu dziewczynki mogą mieć związek z  Romainem Ozorskim znanym autorem bestsellerów. Mężczyzne oraz Florę łączy nie tylko koleżeństwo, a także inna więź.