Powrót do strony głównej EGPP

BEZPŁATNE SZKOLENIA  – możesz za darmo skorzystać ze wszystkich szkoleń, jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu.

Autorami naszych szkoleń są praktycy z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów kadrowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz RODO.

Przed kursem wykonaj szkolenie testowe, które krok po kroku pokazuje w jaki sposób przejść przez lekcje i wykonać test końcowy.
W panelu klienta zapisują się postępy w nauce –  wszystkie rozpoczęte i ukończone szkolenia, wraz z certyfikatami.

Dlaczego nasze szkolenia

Nasze szkolenia pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę. Są dostosowane do aktualnego stanu prawnego. Szkolenia polecamy nie tylko osobom rozpoczynającym pracę kadrowca, chcącym pozyskać odpowiednią wiedzę, ale też zalecamy je osobom z długoletnią praktyką, które muszą zweryfikować swoje umiejętności i dostosować je do nowych unormowań prawnych.

Proszę przeczytać przed rozpoczęciem szkoleń

Przed przystąpieniem do szkoleń, prosimy zalogować się a następnie przejść na stronę „Profil Użytkownika” poprzez kliknięcie na link „Edycja konta / Zmiana hasła”, znajdujący się po prawej stronie tego artykułu lub w menu głównym.

Na stronie „Profil Użytkownika”, proszę otworzyć link „Edytuj moje informacje”. Otworzy się Państwu formularz, który pozwoli edytować informacje dotyczące Państwa konta.

Proszę sprawdzić czy pola Imię i Nazwisko zawierają poprawne informacje. Jeżeli nie, to proszę skorygować dane. Dane te będą używane w czasie generowanie certyfikatów po zakończonych szkoleniach.

Po zapisaniu danych proszę przejść na stronę „Szkolenie testowe” i zaznajomić się z obsługą modułu do szkoleń.