Kryminały na majówkę

23

„Wyrwa” – Wojciech Chmielarz

Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona miała wypadek samochodowy pod Mrągowem i zginęła na miejscu. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego kobieta znajdowała się na Mazurach, ponieważ w tym czasie miała być na wyjeździe służbowym w Krakowie. Tomski wyrusza w poszukiwaniu prawdy i poznaje sekrety skrywane przez kobiety.

„W labiryncie” – Donato Carrisi

Samantha budzi się w szpitalu i niczego nie pamięta. Profiler policyjny – doktor Green, wyjaśnia jej, że została porwana jako trzynastolatka i była więziona przez 15 lat. Prywatny detektyw – Bruno Genko postanawia powrócić do starej sprawy, złapać porywacza oraz rozwiązać zagadkę. 

„Nie wiesz wszystkiego” – Marcel Moss

Dwóch uczniów prestiżowego warszawskiego liceum Alan i Otylia, zginęło. Pochodzili z różnych środowisk, nie znali się. Dość szybko, uczniowie zrzucają winę na Otylię, która zmusiła chłopaka do samobójstwa. Przyjaciółka dziewczyny Marta dostaje anonimową wiadomość – ktoś zamierza ujawnić jej prawdę o nieszczęsnej nocy.

„Rywalka” – Sandie Jones

Wymarzony związek Emily z Adamem zaczyna się psuć, gdy zaborcza matka ukochanego zaczyna nagminnie wtrącać się w ich życie. Adam nie wierzy w słowa narzeczonej oskarżające, jego matkę. Emily odkrywa, w jakich okolicznościach zmarła poprzednia narzeczona mężczyzny i uświadamia sobie, że znalazła się w niebezpieczeństwie.

„Cokolwiek wybierzesz” – Jakub Szamałek

Pierwsza część trylogii „Ukryta sieć” (“Cokolwiek wybierzesz”, “Kimkolwiek jesteś”, “Gdziekolwiek spojrzysz”).

Ryszard Buczek, aktor znany z prowadzenia programów dla dzieci, ginie w wypadku samochodowym. Dziennikarka Julita Wójcicka, nie wierzy, że mężczyzna stracił kontrolę nad pojazdem. Wkrótce zaczyna dostawać anonimowe ostrzeżenia, aby zakończyła swoje prywatne śledztwo. 

„Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” – Stuart Turton

Aiden Bishop przez osiem dni, budzi się w innym wcieleniu. Mężczyzna musi odkryć kto stoi za zabójstwem Evelyn Hardcastle, która będzie umierać każdego dnia, dopóki Aiden nie odkryje kim jest morderca. Gdy nie znajdzie zabójcy, codziennie będzię musiał na nowo poznawać swoich przeciwników. Jeśli nie rozwiąże zagadki, pozostanie w posiadałości Blackheath na zawsze.