Czy gmina może odliczyć VAT?

432

Czy Gminie, jako jednostce samorządu terytorialnego przysługiwać będzie odliczenie podatku na zasadach określonych w art. 15 ust. 6 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 54 poz. 535)?

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułRozp. w sprawie egzaminu czeladniczego, egzaminu mistrzowskiego oraz egzaminu sprawdzającego, przeprowadzanych przez komisje egzaminacyjne izb rzemieślniczych
Następny artykułKolejne zmiany w prawie pracy