Najlepiej sprzedające się książki w lutym

31

Z badań Nielsen BookScan Polska wynika, że w czołówce najchętniej kupowanych książek królują polscy autorzy.

Nicolas Sparks Powrót – kolejna poczytna powieść miłosna Sparksa, Główny bohater Trevor, na skutek splotu wydarzeń wraca do New Bern, miasteczka położonego w Karolinie Północnej.
Justyna Bednarek Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek – autorka w barwny sposób opowiada, jak to się dzieje, że znikają nam skarpetki. Mimo że książka pisana jest myślą o dzieciach, to z pewnością wywoła uśmiech na twarzy niejednego dorosłego.
Katarzyna Grochola Zjadacz czerni 8 – powieść o tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków. Grochola jak zwykle opisuje życiowe sytuacje i piękną miłość.
Remigiusz Mróz Szepty spoza nicości – trzecia część z cyklu kryminalnego, której głównymi bohaterami są Seweryn Zaorski i Kaja Burzyńska. Tym razem Zaorski musi rozwiązać zagadkę poćwiartowanych zwłok znalezionych w lasach Roztocza.
Natalia de Barbaro Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie – ta książka jest powrotem do Duszy, która wszystko wie i we wszystkim pomoże. Uświadamia, że za bardzo staramy być idealnymi matkami, żonami, kochankami pracownicami, organizatorkami, a tymczasem najwyższa pora na czas dobroci dla siebie.
Anita Głowińska Kicia Kocia u dentysty – kolejna książka o Kici Koci, którą możemy spotkać na lotnisku, w przedszkolu, czy na spacerze. Towarzyszy jej braciszek Nunuś oraz przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek. Tym razem razem z Kicią Kocią przełamujemy pierwsze obawy związane z wizytą u dentysty.

Dalszemiejsca w rankingu zajmują Andrzej Pilipiuk, Katarzyna Nosowska, Marta Galewska-Kustra, czy Janusz Christa.

Nielsen BookScan Polska analizuje dane sprzedażowe otrzymywane od około 250 księgarń stacjonarnych i dwóch sklepów internetowych.

gr