Rozwiązanie stosunku pracy bez wypowiedzenia

451

Nasza pracownica (sprzątaczka) ma 57 lat, brakują jej 3 lata do osiągnięcia wieku emerytalnego. Jest w tej chwili na długotrwałym zwolnieniu lekarskim i prawdopodobnie nie dostanie orzeczenia lekarskiego o zdolności do podjęcia pracy na dotychczasowym stanowisku pracy. Nie mamy dla niej innej oferty pracy. Czy możemy tę panią zwolnić? Proszę o podanie podstawy prawnej.

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułEkwiwalent urlopowy dla nauczyciela w stanie nieczynnym
Następny artykułNauczyciel oddziału przedszkolnego również realizuje godziny z art. 42 KN