Czy okres stanu nieczynnego zalicza się do stażu pracy?

386

Nauczyciel mianowany na podstawie art. 20 ust. 1 pkt 2 ustawy – Karta Nauczyciela, został, na swój wniosek przeniesiony w stan nieczynny na okres 6 miesięcy. (Stan nieczynny od 01.09.2011 r do 28.02.2012 r.). W okresie stanu nieczynnego nabył prawo do nagrody jubileuszowej. Czy okres stanu nieczynnego zalicza się do stażu pracy uprawniającego do wypłaty tej nagrody oraz do stażu pracy uprawniającego do wypłaty tzw. trzynastki za 2011 r.?

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Poprzedni artykułDyrektor może zaproponować nauczycielowi nowe warunki pracy i płacy
Następny artykułCzy okres zasiłkowy liczyć od nowa?